| TheExpert01 a întrebat:

Deci mai revin cu o intrebare mai ciudata:eu ma notez cu A iar eu am un nan nu? Il notam cu B iar nanul are o neapoata il notam cu C si daca eu am un var de al doilea il notam cu D intrebarea este : ce este D pentru C?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nu ii vine nimic, din cate stiu eu. N-au legatura intre ei.batting eyelashes

8 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Este x, esti aiurea omule? ne-ai capiat, ce naibii e ala nan?

| TheExpert01 explică (pentru NeneaGogu):

Stii ceva daca nu stii ce e aia un nan mars dracu in **** lu mata!

| NeneaGogu a răspuns (pentru TheExpert01):

mercii, alte doleante mai are domnul?

| stelyii a răspuns (pentru TheExpert01):

Un nan? un nash inseamna?

| TheExpert01 explică (pentru stelyii):

Am gresit doamne fereste un om nu are voie sa greseasca? Am scris de pe telefon si am gresit!

| stelyii a răspuns (pentru TheExpert01):

Pai spune-ne ce inseamna, ce ai vrut sa zici! nu ti a reprosat nimeni nimic! 1 nu mai sarii de *** in sus!

| TheExpert01 explică (pentru stelyii):

E nu ala nu mia reprosat sau nai vazut?

| elenutzadragutza30 a răspuns:

Nu au nici o legatura poate doar sunt cunostinte?!?laughinghappylaughinglaughing