| Angeld a întrebat:

Deci problema este urmatoarea: In clasa la mine, trec a 9 a, mai sunt 2 Denisa! Problema e ca mi-e toata lumea imi zice Denisa, familia prietenii dar numele meu e : X Andreea Denisa!

Si nu stiu acuma, cum sa mi se zica Andreea ca nu mai e nici una in clasa sau sa-mi pun eu o porecla Isa?

Faza e ca la fetele alea, colegele mele Denisa e primul nume!

4 răspunsuri:
| Prietenoasa a răspuns:

Andreea sau cum vor ei nu conteaza.

| m97 a răspuns:

Pai ar putea sa-ti spuna Deea sau Andre happy

| AddyTakaBlack a răspuns:

Dede

| zuzuuzozole a răspuns:

Ar putea sa iti zica deea, sau chiar andreea daca nu ii deranjeaza.happy