| ALina_1717 a întrebat:

Degraba implinim cu iubitul meu un an de cand suntem impreuna... ce as putea sa-i iau cadou? dau fundita...

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Un cd cu o prezentare in power point, cu pozele voastre desigur. Ar fi o amintire frumoasa si 4 ever.

| Puf a răspuns:

Ideea anytei e foarte bunabig grin eu zic sa faci un colaj pe calculator cu cele mai frumoase poze cu tine si cu el care le-ati facut in acest an, sa scrii pe poza data cand ati fost pentru prima data impreuna un "te iubec" clasic si simplu intr-un colt si ori sa o pui intr-o rama mare ori mergi la lucruri personalizate in mall si ii rogi pe cei de acolo sa o editeze pe o pernuta in forma de inimioara rosie big grin sper ca te ajuta cu ceva. poate ti-am dat idei:d si eu te rog sa imi lasi un mesaj cu ce i-ai luat deoarece sunt foarte curioasablushing

| LittleandLiars a răspuns:

Un urs de plus :X:X:X:X:X
Si eu vreau daca nu te sooperi un mesaj cu ce i-ai luat sunt ft ft curios
Iti urez numai succe

| imyourdestiny2 a răspuns:

Ceva de plus sau o poza cu voi 2 in rama sau o felicitare...bafta!

| pisicutzaa a răspuns:

O bratara din aur cu tablita si deasupra sa fi initialele voastre, iar pe cealalta parte poti scrie te iubesc.

| cristiyana a răspuns:

Hmmmthinking pai eu daca as fi in locul tau as face km asa...as lua o mpoza cu mine si el. editata cu iunimioare nu stiu sau cum iti place tie. o pui pe stik te duci sa ti-o scoata mare mare.si o pui in rama asa frumos ...deci un tablou cu tine si cu el. eventual o editezi si scrii ceva intr-un colt cu orice program vrei.si nu stiu ii mai iei ceva dragut care sa-l caracterizeze. faza cu tabloul o faci doar daca vrei. mie una mi-ar placea sa-mi dea iubit o amintire cevatongue.pai ce sa zic.succesc mult. popycy dulci si sa-mi lasi un mesaj cand ii iei ca tare curioasa is.ink odata succes. pop :*:*:*