| Betyy78 a întrebat:

Deși am 15 ani eu sunt mai atașată de tata decât de mama îmi place să petrec timp cu mama dar mai mult merg cu tata peste tot seara merg la el su la mama în camera și vorbesc cu tata mulți îmi zic ca nu e ok accest atașament.Voi ce credeți?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De ce sa nu fie ok, fetele trag la tati baietii la mame, plus ca daca tatal tau este un exemplu bun de urmat in viata pe viitor vei dori un prieten/sot cu trasaturi ca ale tatalui tau, decent care sa se comporte frumos cu tine, nu e nimic gresit.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu-i normal sa te duci in camera parintilor, peste ei.

| Betyy78 explică (pentru Violleta2022):

Ma duc în fiecare seara doar ca să petrec timp cu ei de asta merg în camera lor dar nu dorm cu ei dorm singura.Ce nu e normal la asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Betyy78):

N, nu este nromals a te duci in camera lor, deloc.
Va intalniti in bucatarie sua in sufragerie, dar nu in camera unde ai toate sansele sa-i gasesti dezbracati sau facand sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Un alt troll care urla dupa atentie

| Hyperion7 a răspuns:

Fetele relaționează mai bine cu tatii, iar băieții cu mamele.
Chestia asta e biologică și firească, deci nu e de rău, in niciun caz.
Mai rău era daca nu comunicai și cu mama ta sau daca te izolai complet de ea, dar așa...e perfect ok

| ioana748 a răspuns:

Asa se intampla. Fetele au comunicare mai buna cu tatii.
Este bine ca sunteti prieteni, tatal tau este un om inteligent.
De acum, nu mai sunteti copil, parinte ci prieteni. Cu siguranță iti vor folosi conversațiile cu tatal tau. Minunat.