| andreeeeeeeea a întrebat:

Desi este criza si a fost anul acesta, multi tineri s-au casatorit...am o intrebare...de ce suma ar trebui aproximativ sa dispui pentru o nunta cat de cat "Moderna"?

Răspuns Câştigător
| Claudio a răspuns:

La o nunta de 250-300 de persoane. ajungi la vreo 10. 000 euro

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

De prea multi... Nunta oricum e doar o petrecere tampita/ o afacere cat de cat profitabila pentru miri. Nu e neaparat un lucru rau, dar e o dovada indelunga de ipocrizie a oamenilor (ma duc la ala pentru. ca si el s-a dus la mine, fac nunta cum au facut-o toti sa nu ma fac de ras.etc.).

| phi399 a răspuns:

Pai nu poti sa o faci moderna daca e criza daca nu era nu era moderna era si mai si moderna
funda?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

O inmormantare la tara, mai mult decat modesta a ajuns la 120 milioane.
O nunta modesta, dar foarte dragute pe care o stiu, a sarit de 7000E.
Chiar vrei nunta moderna acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De o mireasa, de multa iubire, si de multi prieteni nepretentiosi.

| dracusoru24 a răspuns:

Pai sa inchiriezi un local cu tot cu meniuri si aranjamente dai vreo 2000 de euro pentru costum si rochie inca vreo 2000 de euro pentru lautari fara numar pentru dj 2 300 de euro mai dai vreo 300 la biserica, verighetele mai dati si pe alea aproape 1500 2000 de euro, am uitat cevA?