| Valentina7777777 a întrebat:

Deşi mama şi tatal meu biologic sunt divorţaţi au decis împreună ca trebuie să merg la şcoala eu find operată de chist la ovar şi înca am dureri de la operaţie doctori au zis de operaţie în vara însa, a zis ca nu e nimic grav chistul sa marit în timp iar marţi ma dureau tare ovarele imediat a 2 zi am fost la ginecolog şi joi mau bagat în operaţie să îmi scoată chistul find marit eu înca mai am dureri de la operaţie am 17 ani.Vi se pare normal comportamentul parinţilor mei?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect normal comportamnetul lor!
Operatia s-a intamplat acum cateva luni si esti complet refacuta, doar ca inventezi motive sa nu mergi la scoala, ceea ce nu este normal, ca durerea inventata nu-ti afecteaza si creierul care este folosit la invatat, asadar mergi la scoala zilnic, ca ai nevoie de carte!

| Valentina7777777 explică (pentru Violleta2022):

Sa întmplat saptamana trecuta operaţia nu acum câteva luni eu am menţionat ca trebuia facuta în vara dar la spital au zis ca mai poate astepta asta asa ca nu mi-a facut mama programare la operaţie în vara marţi m-a durut foarte tare ovarul acela cu chist iar miercuri am fost la doctor şi joi mau programat de urgenţă la operaţie chistul find foarte marit şi da înca am dureri de la operaţie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Valentina7777777):

Este acelasi lucru, ca doar nu s-a intamplat ieri.