| AdyIndia a întrebat:

Desi numai simt nimic pentru fosta mea iubita, totusi ma doare cand o vad in poze cu diferiti baieti (iubiti). de ce inca ma doare, daca numai simt nimic?

Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

E clar ca inca mai simti ceva pentru ea, chiar daca te minti singur. Daca nu mai tineai, nu te deranja ca o vezi cu altu/altii.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam asa ceva patesc eu dar nu mai pun mult interes in ea si merg mai departe.

| SkyPilot a răspuns:

Daca doare, nu poti sa spui ca nu mai simti nimic. Nu ai trecut complet peste despartire.

| kandaraki a răspuns:

Fiindca regreti si ai amintiri cu acea persoana si subconstient te gandesti ca tu erai candva cu ea iar acum altcineva se bucura cu ea, nu-i nimic, va trece!

| ClaudiuFireMaster a răspuns:

Pentru ca tu crezi ca n-o mai placi dar tot o iubesti