| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce ar trebui sa vorbesti cu persoana iubita?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, pai cu persoana iubita poti vorbi despre orice, daca va iubiti si aveti incredere unul in celalalt, nu exista un subiect anume, nu trebuie sa existe secrete intre cei 2, multa comunicare, cat mai multa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre absolut orice, comunicarea e secretul succesului, chiar daca nu mereuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| bluerose a răspuns:

Despre... orice.

| Anca a răspuns:

Despre tot, dar sa nu-i spui tot despre tine. Cam pe principiul asta merg eu.

Suntem 2 persoane diferite, nu una singura.
Trebuie sa-mi pastrez individualitatea.

| Sniper a răspuns:

Comunicarea este cea mai importanta intr'o relatie. Nu ai nevoie de un subiect anume. Fi tu, si totul va veni de la sine.

| CarLa_7372 a răspuns:

Orice.Doar el/ea te poate ajuta cel mai mult si in plus capata multa incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre voi ca si cuplu, despre asteptarile pe care le aveti de la cel de alaturi, respectiv asteptari referitoare la relatie, planuri de viitor comun, planuri in legatura cu cariera; mai exact prioritati pentru voi doi.

| thegreenalien a răspuns:

Ce ai zice de... orice?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre absolut totul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inventeaza o poveste...cum ar fi? iti spun imediat:"puneti persoana iubit/a sa se gandeasca la 24 de ore inchis/s cu tine intr-o camera unde nu va deranjeaza nimeni si nu puteti sa iesiti de acolo, ce ti-ar face apsolut tot raspunsul este obligat"-la mine a functionat