| adriana543768654567895334 a întrebat:

Din ce cauza suferi mai mult :
- din cauza unui baiat care s-a despartit de tine.
- din cauza unei prietenii care s-a sfarsit si care a fost stransa o lunga perioada de timp.
Sa-mi si povestiti ceva legat de ce este mai sus.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Din cauza unei prietenii.
Să ajungi să ai încredere într-o persoană poate lua ani de zile. Gândeşte-te că o persoană se acomodează cu o alta după un an de la cunoştinţă. Ştie ce-i place, şi totul. Multe secrete împărtăşite, vechea poveste cu "THE BEST FRIENDS". La un moment dat se ceartă dintr-un motiv tâmpit, idiot, şi nu-şi mai vorbesc. (asta după vreo 2 ani jumate -3) Doare enorm de tare să pierzi băiatul iubit, dar doar şi mai tare să pierzi un prieten, odată considerat adevărat, pentru care puteai băga mâna în foc.

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

O prietenie, care ar fi trebuit să dureze mai mult...Dar nu pot să povestesc, nu văd cu ce te-ar putea ajuta pe tine o dramă.
O zi bună să ai.

| Pinky826 a răspuns:

Eu personal am suferit mai mult dupa o prietenie de 11 ani decat dupa orice baiat de care m-am desprtzit... Sentimenetele pentru un un anumit baiat poti sa le ai si pentru altul. dar o prietenie asa stransa si veche nu o inlocuiesti nici cu alti 1000 de prieteni.

| botik_3241 a răspuns:

O prietenie:*nimeni nu poate inlocui o prietenie...baieti sunt o gramadatongue niciodata nu am sa sufar din cauza unui baiatbig grin
:X:*

| pwp a răspuns:

Din cauza unei prietenii care s-a sfarsit si care a fost stransa o lunga perioada de timp.

| AdrianaRoșu a răspuns:

Prin prima nu am trecut dar mi-am dat seama cat de naspa e...adica mai exact am trait acele sentimente numai uitanduma in ochii lor..., iar a 2 a nici pe asta nu am patit-o incalaughing la a 2 a chiar nu prea stiu acele sentimentebig grin