| CristianAndrei2016 a întrebat:

Doresc sa discut cateva lucruri cu o fata, rog haterii sa se abtina happy

8 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand iti lipseste umorul nu sta de vorba cu tine nici o calugarita care e pe patul de moarte dar fetele.

| CristianAndrei2016 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

De ce nu ai citit ce scrie dupa virgula?

| anamariarot a răspuns:

Scrie-mi mie, dar sa nu fie pornosaguri ca nu raspund laughing

| BlackRose03 a răspuns:

Asta nu e o intrebare. Daca vrei sa discuti ceva cu o fata fa-o in viata reala, nu pe un site cu o necunoscuta.Cred ca cauti iubita, dar n-o vei gasi aici Si chiar daca motivul e altul data viitoare pune o intrebare serioasa.Doar un sfat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea care-i? Stai ca pun eu o intrebare, cand o sa trecem in 2017 o sa-ti schimbi numele sau tot asa o sa-l lasi? Sunt curioasa I don't want to see

Ai putea sa intrebi ce te intereseaza direct pe site si daca te intelegi cu cineva sa continuati discutia in privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e ala hater?

| IonelaMacovei a răspuns:

Eu vreau sa vorbesc cu tine

| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Poti vorbi cu mine.stiu sa port o discutie. vorbesc serios.