| Vladi4ok a întrebat:

Draga TPU! A inceput sa-mi placa sa ma scald(adica in bazin,mare, iaz),o rog pe mama deseori sa mergem, dar ea se ingrijoreaza ca e periculos.Nu stiu ce e cu mine,parca sunt un peste,cind ma gindesc la iaz, imi vine sa a scald in el chiar acum.Va rog ajutati-ma, cum sa o conving pe mama sa mergem. FUNDA!

10 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Incearca sa afli de unde i se trage fobia asta, poate in trecut a facut cineva glume cu ea si a invatat-o sa respire sub apa 2 minute.

Bafta!

| kmidodo a răspuns:

Mergi undeva la un bazin unde poti lua lectii de inot.Mama ta va fi mai putin ingrijorata stiind ca acolo ai parte de supraveghere din partea instructorului si esti in siguranta.

Răspuns utilizator avertizat
| kmidodo a răspuns (pentru Vladi4ok):

Sorry, nu am alt raspuns. Am vrut doar sa te ajut.

Răspuns utilizator avertizat
| TheNone a răspuns:

Pai daca esti eleva / studenta o poti confinge mai usor happy, cum?
- spune-i ca vei obtine rezultate mult mai bune la scoala / liceu / facultate si ca te va interesa mult mai mult de ale scolii
- spune-i ca atunci cand esti in apa te simti relaxata iti limpezeste creeru mai ales dupa atatea teme si atata invatat happy
Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| TheNone a răspuns:

Eu ti-am spus cum e primul raspuns.
Daca nu vrei sa-l pui in practica sorry

| Links a răspuns:

Mr. Peste... fa un dus...

Răspuns utilizator avertizat