| TJohannaB a întrebat:

Duminica este ziua mamei mele si as vrea sa ii i-au ceva, dar sa fie pana in 13 lei deoarece sunt mica,

Funda!

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

O pereche de cercelusi din aceia de argint micuti dar rafinati.costa in jur de 12 lei +o plasuta sau un saculet de bijuterii de efect:X va fi un cadou superb.sau.poti sa ii faci o felicitare facuta de tine.va aprecia.happye mama ta! va aprecia oricehappygestul conteazahappy:*

12 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Eu cred ca cea mai buna idee este sa ii cumperi un buchet de flori
pentru ca femeilor le plac florile, si cred ca mama ta ar aprecia mult gestul si nu neaparat daca i'ai luat ceva foarte scumphappy

Succes:X
Funda?batting eyelashes

| veronica a răspuns:

Nu e nevoie sa-i iei ceva mai bine fa-i tu ceva din imaginatia ta, o sa tina mai mult la ceva facut de tine decat sa cumperi ceva, poate ai nevoie de produse ceva sa-i faci ceva consuma banii cumparand ceva din care sa-i creezi ceva frumos. pune-ti imaginatia la munca ai ceva timp

| butterfly11 a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi ceva mic si semnificativ ceva simplu ceea ce crezi tu ca i-ar placeahappysi sa te incadrezi in pret ceva gen un ornament si o felicitare in care sa scrii ceva frumos happyincearcahappy

| mnia a răspuns:

In limita bugetului tau poti opta pentru un mic ornament pentru bradul de craciun sau o coronita decorativa sau chiar o lumanare intr-un suport mai interesant, depinde unde locuiesti si cum sunt preturile acolo. Poti gasi si esarfe pana in 13 lei, ar fi chiar dragut.

| mnia a răspuns:

Ii poti lua o pereche de cercei, gablonturi.

| marcuvlad a răspuns:

Ai putea sa ii iei ceva semnificativ mamei tele cum ar fi un trandafir sau o floare ori ce i-ai da sunt sigur ca o sa fie foarte bucuroasa. Apropo La Multi Aniwinking :*

| Stelutssa a răspuns:

Bunakiss.
Am eu o idee:ai putea sa pui o poza cu tine si cu mama ta pe telefon, sa te duci la un magazid specializat de scos poze(ex:kodac, Fujifilm), scoti poza si cumperi o rama si pui poza in rama. Mi se pare un cadou frumos mai ales daca e daruit din inma si daca te mai incadrezi in bugat, ai putea sa ii cumperi mamei tale si un buchet de flori.
Poza + rama=8-9 lei(i-am facut si eu mamei mele luna trecuta, de aceea stiu pretul)
Sper sa iti placa ideea meakisskisskiss. Funda plskisskisskiss

| Ellennutsssa a răspuns:

Nu cred ca este nevoie sa cumperi ceva. Poti sa ii faci ceva facut din dragoste, o felicitare ceva confectionat de tine si daca doresti neaparat poti cumpara un trandafir daca vrei neaparat sa ii cumperi ceva.

| zink a răspuns:

Buna! Mamei tale i-ar placea foarte mult daca i-ai lua o rama din sticla pret aprox. 7 lei si sa ai o poza cu voi 2 recenta si sa o pui in rama pentru ca sa o tina langa pat. Ii mai poti face o chestie super draguta. Poti aduna toate fotografiile cu tine, cu voi 2 sau cu mama ta si sa le pui intr-o cutie pe care sa o impachetezi intr-un ambalaj frumos [pret aprox. 2 lei] si cu o funda[pret aprox. 2 lei]si pe langa asta sa ii cumperi un trandafir ce culoare ii place mamei tale[pret 7-8 lei]. Sper ca ti-am putut fi de folos.

mariana
| mariana a răspuns:

Stelussa a avut o idee buna, cumperi o rama si in ea pui o fotografie a ta care-i place ori daca ai una cu voi doua, poti s-o pui pe aceea. Pentru mine era cel mai frumos cadou.
Important este sa o iubesti si sa simta acest lucru, s-o ajuti atunci cand are nevoie si sa-i fii alaturi mereu, sa o respecti si te straduiesti ca ea sa fie mandra de tine.
LA MULTI ANI mamei tale si Sarbatori fericite la intreaga ta familie.

| Iulia1106 a răspuns:

Cred ca daca i-ai spune "La multi ani!" alaturi de o felicitare si de un sincer "Te iubesc!", mama ta va fi cea mai fericita. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai un tricou foarte frumos!