| AdrianaEvaAdriana a întrebat:

După ce m-am despărțit de iubitul meu am rămas prieteni pentru ca eu sunt însărcinată și el e tatăl copilului. Eu acum locuiesc cu mama, am 27 de ani mulți îmi zic ca nu e bine ca am rămas prieteni după despărțire.Voi ce părere? Voi credeți într-o prietenie după despărțirea?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai pus 6 intrebari despre acelasi lucru si ma intreb daca esti cumva cu retard mental, daca tot ai nevoie de sfaturile altora, ca sa realizezi ceva in viata, mai ales ca te-ai intors la maica-ta, denotand ca esti dependenta de ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai fiind tatăl copilului nu e normal să țineți legătura?

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă este o prietenie sinceră da

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Pentru mine prietenia după despartire a fost ceva naşpa. Tânjeam unul după altul si ne aminteam continuu de momentele in care eram impreuna.Nu puteam depaşii acel moment daca nu mă izolam fata de acea persoana. Daca la tine nu este aşa si nu te incurca psihic cu nimic sa stii că este foarte bine atât pentru tine cât şi pentru copilul tau