| Diana39089 a întrebat:

După cum știți din întrebările anterioare locuiesc cu soțul meu și cu soacra mea eu muncesc soțul meu nu muncește, îmi ia bani din salariu și el și soacra cu părinți mei nu am voie să vorbesc vorbesc cu ei pe ascuns prin spatele curți fără să știe soacra cu soțul nu am copii cu el pentru ca acum câțiva ani soacra ma forțat sa fac avort acum sunt iar gravidă dar nu le mai zic lor ca sunt însărcinată vreau să merg la părinți meu am vorbit cu ei și au zis ca ma primesc la ei mama cu tata știu de sarcina dar îmi e frica sa plec din cauza soțului este și violent uneori.Cum pot pleca fara sa imi faca el ceva? Credeți că e o decizie bună să merg la ai mei?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Da. Pleacă.

| 1onur a răspuns:

O să fac infarct de nervi...

| 1onur a răspuns:

Dacă ridică nenorociți ăia doi și el și măsa aia la tine mâna îi bagi în pușcărie pe amândoi acolo sa putrezească amândoi fiindcă tu nu ți-ai luat bărbat să-l Crești cu măsa cu tot și nici soacră să-ți crești când ia îl crește pe fisu ca pe un copil fără să muncească ca un bărbat Adevărat și tu sa muncești pentru ei unde dracu ai pomeni așa ceva? Unde? Decât la socolo sar trăi în halul ăsta