| Gabry a întrebat:

Dupa parerea voastra meritam titlul de "Toti pentru unu"?
Daca ar trebui ca toti userii din comunitatea TPU sa ne prezentam intr-un anumit loc, sa ne dam mainile pentru a crea un "cerc al prieteniei" si vei fi nevoit sa te iei de mana cu useri cu care ai avut conflicte in trecut cat si in prezent, ai da mana cu ei uitand de tot ce-a fost sau ai prefera sa strici tot acel cerc al prieteniei?
Va rog, raspundeti sincer!

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt de acord cu tine, ar fi ceva extraordinar sa ne dam mana chiar daca in anumite situatii am fost in conflict cu unii colegi de pe TPU. Ar fi de dorit sa se creieze insigne cu semnul comunitatii noastre. Sa creiem o zi in an in care sa sarbatorim si sa ne intanlim in semn al respectului si prieteniei dintre noi.

| monyk a răspuns:

Buna, nu am avut niciodata nimic cu nimeni, ii apreciez pe toti, fiecare are felul sau de a fi si e bine sa acceptam persoanele asa cum sunt...sa stii ca ideea ta e foarte buna si foarte frumoasa, mi-ar face placere sa avem o astfel de manifestare, ar fi un gest cred ca de neuitat si foarte interesant!

| LuS[z] a răspuns:

Da.desi trebuie sa recunoisc ca prima mea initiativa ar fi sa o iau la bataie pe persona respectiva din cauza faptului a ce mi-a zis. da as face-o pana la urma.si deci cand ne intalnim la un cico?laughing

| Jupiter a răspuns:

happy i-as imbratisa pe toti

leonardk
| leonardk a răspuns:

Ideea ta e incitanta si imi place. Nu stiu insa cat de realizabila. Stiu insa ca sunt niste useri care si-au dat intalnire si chiar s-au intalnit si s-au simtit bine impreuna. Cu multi dintre useri mi-as dori sa ne cunoastem face to face. Consider ca noi suntem prieteni aici, chiar fara sa ne cunoastem fizic si asta ar da trainicie unei prietenii in afara virtualului. Sunt deschis fata de o astfel de initiativa si n-as lipsi sub nici o forma.

| danbnz a răspuns:

Daca cineva pierde ceva timp ca sa imi raspunda la o intrebare, aici, e altruism curat... toti userii TPU merita un big hug...
Frumoasa idee... pentru asta, jos palaria...
Dar sa nu ii uitam pe cei ce au avut ideea cu TPU... Pentru ei ar trebui asa ceva... big party...

| Klara a răspuns:

Gabry, te ador :X Esti printre singurii oameni de pe TPU care chiar gandesc!
Si vis-a-vis de intrebare... nu prea meritam titlul "Toti pentru unu"... prea multe conflicte, prea multi useri enerva(n)ti, prea multe discutii de c... t. Am putea sa fim mai uniti, dar asta depinde doar de noilaughing

| buli a răspuns:

As da mana cu toti, de ce n-as uita? Nu sunt chiar asa de orgolios:pe. Oricum asta poate fi si o idee buna "TpU meeting" sau "TpU fest" laughing.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dc nu? Eu as fi dispusa la o asemenea intalnire....acuma depinde si de restul..eu nu am avut conflicte cu nimeni si spre sa nici nu am big grin dar chiar ar fi tare o intalnirebig grin Pana la urma un prieten nu strikca nimanui dar mai multi happy ar trebui sa aduca cineva subiectul asta in discutie si sa se faca o asemenea intalnire pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, m-am gandit si eu mai demult la asa ceva, stiu asta anumite persoane... da as fi de acord dar sincer, nu prea cred ca o sa mearga cu toti... dar daca fiecare va fi dispus sa ierte anumite jigniri care am vazut pe aici, da! Ar iesi ceva frumos, s-au legat multe prietenii...si ar fi frumos
daca se vor intalni!