| Cristiiiiinaaa a întrebat:

E ciudat sa-mi placa de un boboc, eu fiind a 12-a? Ahhh, nu stiu ce m-a apucat sad

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Nu este ciudat, Cristina, sincer, nu iti poti propune pe cine sa placi, e ceva firesc, pe nepregatite! Stai linistita, e ok!

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti nehotarata, in asta sta problema ta lipsa de incredere in tine insuti, daca ai avea ai sti ce vrei, faza ca isi place e o simpla placere nu semifica nimic de iubire

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de boboc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ciudat. Eu sunt pe a 6 a si imi place de un baiat de a 11 a :\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa arate foarte bine daca iti place de el la diferenta asta de ani

| Cristiiiiinaaa explică (pentru anonim_4396):

Hmm,da,arata bine pentru varsta lui big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiiiiinaaa):

Ma gandeam eu laughing. de fel fetele mint ca vor baieti mai mari ca sa fie mai maturi, asa ca se intelege aici de ce iti place de el laughing.

| Cristiiiiinaaa explică (pentru anonim_4396):

In general si mie imi plac baietii mai mari ca varsta pentru ca sunt mai maturi, dar sincer asta e prima data cand imi place de unul mai mic ca mine laughing si e weird... avand in vedere ca acum un an, un baiat mai mic cu 2 ani mi-a propus sa fim impreuna si l-am refuzat din cauza asta...ca era mic, iar acum imi place de unul si mai mic cu 3 ani I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiiiiinaaa):

E clar ca de ala cu 2 ani mai mic nu iti placea nici fizic de aia nu i-ai dat o sansa. ce sa ii faci, se mai intampla. oricum asta e o prostie spusa de societate cu baietii sunt mai imaturi, sau spusa doar asa ca sa multumeasca egoul vostru (al fetelor ).

| Cristiiiiinaaa explică (pentru anonim_4396):

Intr-adevar nu ma atragea fizic. Sa stii ca si unele fete sunt imature laughing spre exemplu eu nu ma port de varsta mea, fac unele chestii de zici ca am 10 ani, sincerhee hee Dar cand e vorba sa fiu serioasa sunt, asa e si in cazul vostru(al baietilor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristiiiiinaaa):

Doar "unele" laughing? o las aici ca ne intindem mult dupa laughing

| Cristiiiiinaaa explică (pentru anonim_4396):

"unele" fete sau "unele" chestii? laughing ok, o lasam aicilaughing

| Gunoi a răspuns:

Nu nu e ciudat happy

| Cyclades a răspuns:

E ceva normal sa iubesti. Oamenii pe simpatizeaza indiferent de varsta. Sunt foarte multe cupluri in care fata este mai mare ca baiatul. Iar o diferenta de 3 ani e nimica toata.

| Cristiiiiinaaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri! :*

| Pwp_Ana_2000 a răspuns:

Am o prietena de clasa a 9 a care il place pe un baiat de clasa a 10 a deci a zis bine izzyAle ca iubirea nu are varsta

| Cristiiiiinaaa explică (pentru Pwp_Ana_2000):

Aici mi se pare ceva normal avand in vedere ca ea este mai mica decat el cu un an, diferenta dintre ei nu este una mare happy

| IzzyAle a răspuns:

Sti cum se spune: iubirea n-are varsta.