| AndreiRadu5557 a întrebat:

E concurenta mare pe femei fiindca o fata e abordata de minim cateva zeci de barbati pe luna ce sanse am eu sa reușesc in condițiile in care, eu am multe minusuri si ea il va alege pe cel mai bun, ori e doar in capul meu chestia asta, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Giulia911 a răspuns:

Curajos, protector loial, iubitor, bun, muncitor, cap de familie( adică sa se poată baza nevasta și copiii pe tine, nu sa te ascunzi după fusta nevestei), trebuie sa fi stăpân pe tine și familia sa fie pe primul loc ( adică soția și copiii, nu părinții sau fratii).

35 răspunsuri:
| LegiuitorulInfractorul a răspuns:

1. Nu asculta sfaturi despre viata relationala si cum sa fi ca barbat de la o femeie!
2. Nu mai incerca sa le curtezi, fi tu rege si devino curtat, adica dezvolta-te pe tine insuti, baga ceva carti de dezvoltare personala, alea le citesti odata si dupa nu mai ai nevoie.

| Modzilian a răspuns (pentru mcmxl):

Gresit. Uita-te la ultimul recensamant. In toti anii, la toate varstele, mereu au fost mai multe femei.
Acum, iar e adevarat ca mai putine sunt curate, instruite, gospodine... adica frumoase si devreme acasa.

| CIVIC1 a răspuns:

O fata e abordata de minim careva zeci de barbati pe luna?
Da cine e fata la care faci referire Miss Univers?
Eu cred ca te referi la cineva anume, o raritate sau din contra exagerezi ca sa obtii avantaje pe TPU,

| AndreiRadu5557 explică (pentru CIVIC1):

Pai ma refer la toate mai ales acum de cand cu netul, orice fata are minim 100 de like-uri pe insta sau Facebook indiferent de cum arata

| CIVIC1 a răspuns (pentru AndreiRadu5557):

Eu am inteles ca te referi la abordari face-to-face, adica abordari adevarate nu virtuale.
Cu stima.