| Mihaelamihaela23 a întrebat:

E greşit ca sunt mamă la 17 ani? Eu îl iubesc mult pe bebe, are 4 luni dar oamenii ma judeca ca am devenit mama la vârsta mea. Dupa parerea voastră e ceva greşit? Credeți ca trebuia să fac avort?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce relevanta are acum?

| ioana748 a răspuns:

Tu traiesti cu oamenii?
Neimportant parerea altuia.
Spune cui nu i convine sa scrie la cartea de sugestii si reclamatii ca citesti tu mai tarziu.
Sanatate si fericire amandorura ❤️

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că voiai să zici că ești însărcinată în patru luni. Da, fă avort!

| adryang78 a răspuns:

Că e greșit sau nu, nu mai are importanță. Ai făcut o alegere deja.
Iar gura lumii n-o astupă nici apa, nici pământul, așa că are chiar și mai puțină importanță. Dacă tu ai ales să-l păstrezi, bucură-te de el și să fiți sănătoși amândoi. happy

| Madaxo97 a răspuns:

Ai pus întrebarea asta de cel puțin 5 ori în ultima săptămână, ce vrei de fapt să demonstrezi? Mai contează acum ce credem noi? Dacă trebuia să faci avort sau nu? Nu mai are nicio relevanta, bebe e născut deja, asta e, ai grija de el acum, cum știi tu mai bine. Nu înțeleg de ce faci spam cu întrebarea asta în fiecare zi aproape.

| Dienushki a răspuns:

Daca ai cu cine sa cresti copilul ( daca te poti baza pe tatal lui) eu zic ca e ok.
Dar daca cu ce ai acum, esti constienta ca nu i poti face o viata fericita mai in colo... e alegerea ta daca vrei sa l avortezi sau sa il cresti in conditii mai putin onorabile

| Miranjacanela40 a răspuns:

Nu contează ce cred alții despre tine, contează dacă tu ești pregătită să fii mai mult mamă decât femeie la o vârstă atât de fragedă. Dacă ai decis să crești copilul fii responsabilă că un adult! Dumnezeu să te binecuvânteze și să îți lumineze mintea.