| mamalia a întrebat:

E ziua unei colege si m.a invitat la ziua mea.are 11 ani. vreau sa-i fac un cadou frumos si nu stiu ce. cadoul sa fie pana in 150 lei. cine ma ajuta?

6 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Lantisor

| IonuţR1995 a răspuns:

Pai, in primul rand, o felicitare alaturi de o cutie de bomboane, si poate un papitoi mai maricel, gasesti in jur de 50-60 lei.

La multi ani colegei.

| 0Alexander0 a răspuns:

E ziua unei colege, şi te-a invitat la ziua ta? Ciudaaatt...rolling on the floor

| ElenaSt2011 a răspuns:

Niste haine dragute si ieftine de la magazine cu 15 lei bucata si niste produse corporale, de gen sampon sau crema.

| Misfits a răspuns:

Interesanta chestie.

| mamalia explică:

Mai astept si alte raspunsuri. stiu ca in loc sa scriu ziua ei am scris ziua mea, dar le multumesc celor care au fost seriosi