| MadaMădalinamada567 a întrebat:

Eram cu iubitul meu sa ne plimbam şi m-am pus în spatele lui şi a dat cu cotul la mine în nas din greşala când şia ridicat mâna şi a cerut iertare dar nu ştiu daca să îl iert sau nu.Voi ce aţi zice să fac? Merita să îl iert?

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ai cinci ani? Pentru ce "să-l ierți" din moment ce a fost un accident? Bine că nu te-a călcat din greșeală pe picior, poate-l dădeai în judecată.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă a fost din greșeală normal că trebuie să il ierți.

| KovacsB a răspuns:

A fost un gest aparent inconstient, dar cu siguranta si-a dorit sa-ti traga una, mai ales daca ti-a citit si celelalte intrebari.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ar fi trebuit să te pui in spatele lui.

| Iordana1234 a răspuns:

Este o întrebare serioasă? Sau ai 11 ani?

| Iordana1234 a răspuns:

Ce vina are omul ca te-ai pus in spatele lui și nu te-a văzut? A fost o greșeală nu a făcut-o cu răutate