| Karina765545 a întrebat:

Este ceva rău să fiu atașată de copilul meu am un băiat de un an am avut gemeni dar unul a decedat la naștere uni îmi zic ca nu e bine sa fiu atașată de el. Dupa părerea voastră e sănătos sa fiu atașată de el?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Este copilul tau si este normal sa fii atasata de el.
Asa sunt majoritatea mamelor cu copiii lor.
De fapt se numește iubire necondiționată si fiind atat de mic, tot ce are nevoie este dragostea si devotamentul mamei.

| johnnny123 a răspuns:

Întrebarea asta este pe bune?

Cum e posibil să întrebi dacă este ceva rău sau nesănătos ca o mamă să fie atașată de copilul ei?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie mare la repetarea intrebarilor! Se considera spam si pot fi sterse sau blocat contul.