| Betty18 a întrebat:

este grea facultatea de ASISTENTE MEDICALE? eu habar n-am cu ce se mananca chimia. am fost la economic, nu am facut asa ceva! va rog daca stiti careva sa imi raspundeti. primesc maine rezultatele si vreau sa ma hotarasc. MULTUMESC ANTICIPAT!

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

La materialele de constructie folosite cred ca e destul de grea dar depinde si cite etaje are.

| cherrybomb a răspuns:

In aceeasi stare sunt si eu am facut 4 ani de liceu economic ( contabilitate la greu, si ff multe chestii) dar nu imi place domeniul economic, si ma bate gandul sa ma fac asistenta medicala, dar mi-e frica de practica la morga ( nu taiem noi din cadavru ci profu ). deci avem aceeasi problema. nu stiu nici la ce facu sa ma inscriulaughing

| cherrybomb a răspuns:

App un sfat daca locuiesti in bucuresti sa nu faci posliceala la fundeni ( am pe cineva care lucreaza in domeniul sanitar si mi-a sp ca nu prea se mai cauta) mai bine faci la carol davilahappy

| berelahalba a răspuns:

Nu e asa de multa chimie din cate stiu eu doar anul 1, si eu anul asta incep scoala de asisitent medical postliceala.