| AnemonaP a întrebat:

Este un baiat de la mine de la scoala care este putin mai mare decat mine, cand sunt la scoala cateodata se uita la mine, acasa cand este ne uitam unul la altul lung, niciodata nu am vorbit cu el sau el cu mine, credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Cher22 a răspuns:

Posibil.mai mult daa

6 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

"acasa cand este ne uitam unul la altul lung" adica stai cu el in casa si nu ati vbt niciodata? :O

| CybeRAthlete a răspuns:

Intreba-l.
zi ca vreti sa iesiti la un suc / o cafea, vezi cum reactioneaza, dezvoltati apoi.
bafta

| AnemonaP explică:

Haideti

| Madalin a răspuns:

Daca se uita la tine frumos si iti zambeste te place sigur!
De ce nu te duci la el sa vb cu el?
Eu zic sa vb cu elwinking
Funda plz?

| Alice1719 a răspuns:

Pai, apropiete de el si roaga un baiat sau o fata de la tine. din clasa sa te loveasca si sa iti cada ceva. Daca te ajuta inseamna ca te place 100%! bafta

| PATRONU a răspuns:

Intra in vorba cu el, si o sa iti dai seama daca chiar te place, si el o sa isi dea seama daca il placi ca se citeste usor si dupa aia mai vezi ce facihappy