| ////////////// a întrebat:

Este un moment in viata voastra cind te intilnesti de ceva timp si te saturi de persoana de manierile ei, ce faci ca sa nu ei o pauza fara de astea.pliz

4 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Daca te-ai saturat de ea trebuie sa va despartiti pentru ca atunci cand iubesti nu te saturi, nu te plictisestiwinking

| alexflor87 a răspuns:

Daca iubesti acea persoana nu ai cum sa te saturi de ea si manierele ei. Si acolo unde nu este dragoste, este o mare problema.

| Dj Boalca a răspuns:

Frate eu zic sa comunicati voi intre voi despre chestia asta. faceti ceva ce nu ati mai facut, gen duceti-va intr-un club mai vechi

| roberta_7421 a răspuns:

Salut! de ce nu aveti o discutie in care sa va spuneti tot ce va place si, bineinteles, tot ce nu va place si sa incercati sa ajungeti la un consens favorabil pentru amandoi. daca incepi discutia, vezi sa nu sune ca un repros sau mai grav ca un ordin ci mai degraba ca un sfat sau ca o rugaminte.incercati sa va regasiti asa cum era mai la inceputul relatiei, chiar daca asa ceva nu se prea poate. daca iti place si o iubesti pe aceea persoana, veti gasi voi o cale de a face ca totul sa mearga bine. faceti tot ce va place si incercati sa nu va ganditi asa de mult la cele rele si neplacute.