| Rihhana a întrebat:

Esti indragostit\a? De cine?

18 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Mama, zici din discutiile fetelor ca stau cum la manastire pana nu apare cu tobe si trambite un mascul interesant, sa le socheze, sa le ademeneasca, sa le minta frumos si sa treaca timpul asta plictisitor, cand stai ca o curca plouata si nu vrei sa faci nimic, nici pentru tine, nici pentru altii, sau macar sa nu fie greu. Poate ca intr-un fel invidiez varsta, dar restul? Sa nu intelegi din rasgatul parintilor decat ca e prea cald si prea bine, ca in semintuneric, unde auzi cum sforaie pisica ori catelul si fasaie un fluture pe lampa si tu ai vrea sa buuum bubuie ceva. Un fat frumos tipa la parinti, te ia in brate, tranteste usa cu piciorul si nu-ti mai da drumul pana nu te lasa lata si cersetoare. Mai vreau! O! Da! Asta e boala de nervi.
Mai bine sa ai in cap ca nu vrei sa te lasi fraierita si sa te indragostesti nici daca zboara. Drept urmare sa stai cu nasul in carti si sa descoperi leacul cancerului. Apoi ...Intr-o zi zboara usa si 10 indivizi iti cad in genunchi la cabinet: te rugam, fii regina noastra!
Ma ia cu fiori, cand inteleg cat de usor e sa nu mai vezi sensul efortului de a merge apasat prin viata si total autentic, dar bine educat.

| Mellie00 a răspuns:

Da, de cineva care nu vrea sa vada asta.

| Rihhana explică (pentru Mellie00):

Pacat, dar nu dispera intr-o zi va observa oricum...

| DeeaMarry a răspuns:

DA, sunt foarte indragostita.
De cel mai minunat om din lume, prietenul meu happy.
Tu?

| Rihhana explică (pentru DeeaMarry):

Sint foarte fericita pentru tine! eu la moment nu sint! N-am gasit inca persoana potrivita!

| Rihhana explică (pentru DeeaMarry):

Esti foarte norocoasa si ma bucur din suflet pentru tine! eu inca nu am gasit persoana potrivita

| DeeaMarry a răspuns (pentru Rihhana):

Sunt sigura ca o sa gasesti si tu persoana potrivita la un moment dat happy.
Da, stiu, sunt foarte norocoasa ca l-am intalnit si ca ne iubim. Doar ca intotdeauna trebuie sa platim pentru fiecare clipa de fericire. Si eu am platit...
Te sfatuiesc sa ai mare grija de cine te indragostesti! Nu oricine merita dragostea tawinking
Apropo, cati ani ai?thinking

| Rihhana explică (pentru DeeaMarry):

De fapt m-am inregistrat cu 3 ani mai mica (sa par mai tanara) glumesc.adevarul e ca am 17, dar cred ca era timpul sa gasesc pe cineva potrivit, la moment sint prinsa intr-o relatie care tine de trecut si eu nu pot sa-l uit.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Rihhana):

Imi pare rau pentru tine.
In ceea ce priveste varsta, eu cred ca totul tine de ceea ce ne este dat. Ai tot timpul din lume sa il uiti pe fostul si sa gasesti baiatul potrivitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De cine, daca nu sunt?

| Rihhana explică (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic.Vei gasi si dragostea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rihhana):

Vorbesti de parca e un lucru rau ca nu sunt happy
multa bafta. sper sa gasesti ceea ce cauti.

| Rihhana explică (pentru anonim_4396):

Nu e un lucru rau! pur si simplu am spus ca poate inca nu ai gasit pe cineva care sa te satisfaca pe plan emotional!

| teutzalove19 a răspuns:

Da! de un baiat

| GavriloaeAna a răspuns:

Rihhana esti din Bucuresti? ca iti ofer un baiat de cauta o fata cuminte si draguta.sigur va potriviti

| Rihhana explică (pentru GavriloaeAna):

Da, sint din Bucuresti, wow! Suna bine!

| GavriloaeAna a răspuns (pentru Rihhana):

Pai.daca vrei voi vorbi cu el daca este de acord sa va cunoasteti? cati ani ai?

| GavriloaeAna a răspuns (pentru Rihhana):

Voi vorbi cu el...sa vad daca e de acord