| Flavia344 a întrebat:

Eu am 17 ani iubitul meu are 16 ani și am fost cu el în parc și m-a sunat mama sa mergem acasă pentru ca în accea zi el a trebuit sa doarmă la mine pentru ca parinți lui nu erau acasa și nu am vrut să îi răspund și iubitul meu a zis să îi răspund ca să nu o îngrijorez pe mama.Credeți ca e ok ca el a dormit la mine pentru ca părinți lui nu au fost acasă?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ati dormit in camere separate, da.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal si nici ok sa doarma iubitul la tine.
Bineinteles ca esti troll, ca ala de 16 ani nu-i copil de suzeta sa-i fie frica de intuneric, cand pleaca masa si tasu de acasa si nici de baby sitter nu are nevoie la 16 ani.

Ma rog, o alta poveste patetica, inventata de plictiseala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.
Nu e ok la varsta voastra sa petreceti noptile unul la altul.

| dullcat a răspuns:

Nu pare deloc ca ai 17 ani din exprimare. Orice sleepover e ok, dar fara sex.

| Cipi1212 a răspuns:

Atâta timp cât nu a avut alte interese nu este nicio problemă.

| KovacsB a răspuns:

Troll.