| AdelinaAdelina99005 a întrebat:

Eu am 19 ani am o fata care are 3 ani mam despărțit de tatăl ei eu având-o pe cea mica petrec mai mult timp cu ea dar aș vrea să vă întreb dacă pe viitor vreau sa îmi fac o relație noua credeți ca exista bărbați care ma vor accepta cu tot cu copil. Credeți că îmi pot face o relație noua dacă am copil?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Ai șanse.

| DandG2304 a răspuns:

Sunt barbati care te vor accepta cu tot cu copil, dar exista posibilitatea sa fie mai inaintati cu +10 ani decat tine (nu este o regula, si barbatii tineri vor copii si ii pot creste).

Bula
| Bula a răspuns:

Problema se pune asa: intai fata trebuie sa accepte barbatul, de buna voie!