| Mirela456 a întrebat:

Eu am 2 copiii baiat de 8 ani si fata de 5 ani acum vine şi bebe 3 pentru ca am aflat ca sunt însărcinată eu şi sotul meu ne am dorit mult al 3 copil însa mulţi îmi zic faptul ca nu trebuia sa raman însărcinată şi ca era mai bine sa raman cu 2 copiii chiar şi persoane din familile.Voi ce credeţi? Vi se pare gresit faptul ca mi am dorit al 3 lea copil?

3 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Nu, mi se pare bine ca ai mai multi copii, sunt multe familii care nu pot avea copii in ziua de azi

| Violleta2022 a răspuns:

Treaba voastra, daca aveti bani sa cresteti o multime de copii atuci sexuiti-va toata ziua si produceti copii cat mai multi.

| AliGab a răspuns:

Ce te intereseaza gura lumii? Traieste cu voi in casa? Le da copiilor sa manance? Ii imbraca? Le gateste?! Ii spala?! Nu, tu si sotul faceti aceste lucruri pentru copiii vostri. In concluzie, lasa gura lumii ca nici pamantul nu o astupa