| Sorina45677 a întrebat:

Eu cu fostul soţ sunt divorţata de 5 ani avem o fata care are 6 ani eu cu el ne am împacat l-am chemat la mine pentru ca am realizat amândoi ca suntem facuţi unul pentru celalalt când el mai venea din cand în cand sa vada fata problema e ca fosta mea soacra nu e de acord ca baiatul ei sa împacat cu mine şi vrem sa ne refacem familia şi nu îi place nici de nepoţica ei.Ce se poate face în legatura cu soacra? Apropo eu şi cu fostul meu soţ vrem sa ne recasatorim

3 răspunsuri:
| xxxnonamexxx a răspuns:

Buna! Faceți ce simțiți ca este mai bine pentru voi. Soacra nu trebuie sa facă parte din viata voastră, exclude-o complet din ecuație și eu cred ca o sa fie nevoita sa accepte relația voastră. Baftă!

| Violleta2022 a răspuns:

Te re-mariti cu soacra cu tot, de data asta doarme si ea cu voi in pat, sa fie sigura ca-i tratezi baiatul mai bine ca ultima oara.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă soacra nu te vrea nu știu cum va fi căsnicia ta