| Isa3646 a întrebat:

Eu cu iubitul meu nu prea ne mai înțelegem așa bine dar nu vrem sa ne desparțim noi înca încerca să ne reconstruim relația avem o relație de 5 ani vrem sa ne reconstruim relația.Cum ne putem reconstrui relația? Avem certuri destul de dese pe motive banale cum ar fi că eu sau el venim mai târziu de la muncă uneori

4 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

încrederea Adevărată, loialitatea, sinceritatea. Calitățile astea într-un om valorează mai mult decât orice sumă de banii și orice pe lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti conflicte nerezolvate, motivele acelea banale nu sunt reale, apar si ele sun folosite camuflaj pentru adevaratele motive, comunicati, asezati-va la o masa, foaie, pix si scrieti 5 lucuri bune despre celalalt apoi discutatile. Daca intr-adevar tineti unul la altul luptati, poate va si casatoriti

| AndaAlexandra a răspuns:

In cazul asta, doar comunicarea ajuta. Dacă nu se poate nici așa, ar trebui să puneți punct.

| alibaba99 a răspuns:

Daca intarzii, este normal sa anunti.