| AnaMaria6555 a întrebat:

Eu cu logodnicul meu vrem sa ne căsătorim eu am 22 de ani el are 26 de ani noi ne iubim însă eu nu ma simt pregătită de căsătorie noi suntem de 3 ani împreună. Ce sa fac în legătură cu asta?

3 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Foarte frumos ca va iubiti.
Ce sa faci? Mai astepti sa cresti.
Inainte de pasul asta, ar fi bine sa devii independenta financiar: iti termini studiile (daca esti la facultate), iti gasesti un serviciu sa ai banii tai.

| 1onur a răspuns:

Să nu te meriți și nici nu te căsători dacă asta nu-ți dorești.