| Elena5050 a întrebat:

Eu cu sotul meu avem un copil împreuna un baieţel care are un an şi m-am certat azi cu el pentru ca se ia dupa maică sa spune ca copilul nu e al lui deşi al lui e mama lui se baga prea rau în relaţia noastra eu nu o accept de ceva vream dar sotul meu zice ca e mama lui şi are voie sa vina la noi.Ce sfaturi aveţi sa îmi daţi?

2 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Faci un test de paternitate.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ideea cu "nu e tatal copilului" este sustinuta de soacra ta, atunci ii pui in vedere ca, faceti testul de paternitate, dar daca nu are dreptate, atunci suporta cheltuielile testarii si u mai comenteaza deloc!