| Alexia999977 a întrebat:

Eu cu unchiul meu, fratele mamei suntem apropiaţi de vârsta. Eu am 20 de ani iar el 24 de ani, noi avem o relaţie de nepoată-unchi dar şi una de prietenie, el chiar mă considera şi sora lui pe lânga ca sunt nepoata lui, mergem aproape peste tot împreuna şi vreau să întreb dăcă e ok că avem asfel de relaţie?

5 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Asa, si ce vrei sa zici cu asta?

| ioana748 a răspuns:

Pai da, sunteti ca fratii.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă relația rămâne la acest stadiu si nu va îndrăgostiți sau sa aveți o relație amoroasă, e ok.

| Miruna333 a răspuns:

Normal si foarte frumos

| Cipi1212 a răspuns:

E normal ca unchiul să își iubească nepoata ca pe o soră. Având în vedere faptul că există doar 4 ani diferența dintre voi.