| Sorina466 a întrebat:

Eu îmi iubesc mult soțul și el ma iubește pe mine sunt fericita alături de el cu socrii mă înțeleg și cu ei bine însă mai sunt uni care se baga în relația noastră și nu îmi place asta.Ce pot sa fac în situația asta?

5 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Cine se baga in relatia a doi soti?
Daca sunt amante, le paruiesti bine. happy
Daca ai tu amant, nu vad rostul intrebarii.

La restul, le spui sa-si vada de treburile lor.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

PS: Toate intrebati acelasi lucru: "Ce pot sa fac?"
Daca tot trollati pe aici, macar invatati sa scrieti.
Toate aveti acelasi tipar: fara punct la final de propozitie, fara litera mare cand incepe propozitia.

| ioana748 a răspuns:

Important ce se intampla in interiorul relatiei nu in exterior.
Egal cu zero despre altii.

| Cipi1212 a răspuns:

Să nu îi bagi in seama pe cei care încearcă să se bage in viața voastră.