| Catalin_4582 a întrebat:

Eu iubesc o fata care este mai mare ca mine cu 4 ani am 12 ani iar ea are16 am este o vedeta care sta in america iar eu stau in anglia va rog prima oara puneti numele iar a doua oara raspunsul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cared k pe fata aia o cheama miley cyrus laughing

laughing rolling on the floor nu esti singuru'
deci ai o sansa de 0, 00000000000000000000001 sa fii k ea laughing

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Din pacate nu cred ca ai mari sanse, dar totusi nu e imposibil, dar totusi eu zis sa nu iti faci prea multe sperante ca apoi sa fi dezamagit...

| Ruxyana a răspuns:

happy...
hee hee
nu stiu cum sa incep...happy
esti de abia la inceput...
maine sau poimaine ai sa vezi alta fata si ai sa zici ca o iubesti pe aia...happy
cu timpul o sa treaca...

NU CONTEAZA VARSTA DACA ESTE VORBA DE IUBIRE ADEVARATA.winking
nu stiu si cum este in cazut tau... oricum ai multe de invatat...si esti de abia la inceput...winking
mult succes in continuarehappy

| Ruxyana a răspuns:

Roxyprincesss.hee hee
ia idd meu vb pe mess tonguetongue

| eek a răspuns:

Si eu cred la fel...

| annda a răspuns:

Succes la visat pustiule. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubeste in continuare, insa ce nu inteleg este, ce anume ai dorit sa ne transmiti? ca iubesti o fata mai mare? foarte bine.si la final tu ce esti, veverita sau veveritoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci incearca daca o iubesti (eu pana acumma am placut6-7 fete si am tot 12 ani)

| IqStorm a răspuns:

Dream on. Maybe some day.

| Deea_8310 a răspuns:

Asa...si ce daca o iubesti? ce sa iti facem noi?