| Delia899 a întrebat:

Eu locuiesc la fostul meu iubit momentan an 24 de ani eu locuiam la părinți mei am avut o cearta cu ei și am plecat la fostul meu iubit pentru ca noi după despărțirea am rămas prieteni și el mi-a promis după despărțirea ca va avea mereu grija de mine chiar dacă nu mai suntem împreună însa mamei lui nu îi prea convine faptul ca m-am mutat la el pentru ca nu mai suntem împreună el se comporta frumos cu mine și când eram împreună se comporta frumos.Ce pot sa fac în legătură cu mama lui pentru ca nu-i convine ca m-am mutat la el? Voi ce credeți ca e bine să fac?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. nu e deloc bine. Si mama lui are dreptate, nu mai sunteti impreuna nu mai functioneaza asa treaba