| imyourdestiny2 a întrebat:

Eu m-am despartit de pr meu care e in aceeasi scoala cu mine.Cum sa ma impac cu el cat mai repede? el inca se da la mine mai mult dar si la altele si de fata cu mine face asta.nu stiu ce sa cred?

2 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni prostiile tale.

| 5dfsd3612 a răspuns:

Interesant. Eu zic ca nu merita sa te impaci cu el, daca se da si la alte fete si inca de fata ta e clar ce fel de baiat este! As zice sa il uiti. Stii eu tot am fost intr-o situatie de acest gen si stiu cum te simti. (e groaznic). Dar la tine e ceva mai complicat ca invatati in aceeasi scoala si il vezi in fiecare zi. Dar nu ii atrage atentia. Daca incearca sa se dea la tine, pleaca de acolo sau daca esti cu o prietena vorbeste de fata lui cu ea despre chimie su biologie asa ceva mai plictisitor pentru el. Ca sa il uiti stai cit mai departe de el si fal sa inteleaga ca intre voi nu mai poate exista nimic. STIU e foarte greu dar si mie mi-o fost greu la inceput dar cu timpul nu chiar asa. O sa iti gasesti altul mai bun si care sa te merite. Apropo si nu uita ce ti-ai propus. laughing succes. :*