| Delia899 a întrebat:

Eu m-am mutat la fostul meu iubit pentru ca am stat la părinți mei și m-am certat cu ei asa ca am decis sa plec și nu am avut unde sa ma duc de asta am m-am mutat la el dormim în aceeași camera mulți zic ca e ciudat faptul ca m-am mutat la el noi find despărțiți. Dupa părerea voastră credeti ca e ok ca m-am mutat la el? Vi se pare ciudat faptul ca m-am mutat la el?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" m-am mutat la fostul meu iubit ...credeti ca e ok ca m-am mutat la el?"

in felul ăsta, din ex a devenit actualul.
Dacă e ok, spune-ne tu că doar nu dormiți in aceeași cameră degeaba

| Kiran a răspuns:

Nu e ciudat atat timp unul dintre voi 2 nu si-a inceput o noua relatie, exista multe cazuri de impacare dupa o "despartire",

| ania a răspuns:

Nu e ok, sexul fara casatorie nu aduce fericire pe termen lung, nu e binecuvântat de Creator si foarte usor puteti ajynge din bou acolo