| Carina568 a întrebat:

Eu nu pot rămâne însărcinată am ovare polichistice am făcut fertilizare vitro de 2 ori doar ca nu a funcționat am discutat cu soțul și el a zis sa încercăm a 3 oara sa fac fertilizare vitro i-am zis ca simt ca corpul meu nu mai suporta tratamentul dar el nu înțelege lucrul asta eu simt ca nu mai suport tratamentul.Cum sa îmi fac soțul sa înțeleagă asta?

2 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Lui ii pasa mai mult de mostenitori decat de sotia lui, de sanatatea acestia?
Draga mea, el te foloseste pe post de incubator. Nu accepta asa ceva nici in ruptul capului.
Este viata ta si corpul tau. Daca te-ar fi iubit cu adevarat, te-ar fi inteles. Tu esti pe primul loc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ce dracu, al 20 user de forma NumeFemeie + numar, care are intrebari de genul
"Cum imi fac sotul sa"...
"Sotul nu intelege..."
"Cum ma impac cu sotul..."

Voi sunteti o retea mafiota de telefonvele ieftine care a acaparat TPU