| Stefania2023 a întrebat:

Eu o iubesc mult pe mama am 16 ani doar ca ea este și profesoara mea și de asta colegi mei îmi spun ca mama ma favorizează la note pentru ca nu îmi sa note mai mici de 9 și lor le dă.Ce pot să fac în situația cu colegi mei?

3 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Colegii tăi nu învață la fel de bine?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Ai mai intrebat. Te muti la alta clasa, pentru ca mama ta iti face mai mult rau decat bine, starnind discutii intre tine si colegii tai.
Mama ta probabil nici nu constientizeaza ca te favorizeaza.
Cere sa fii mutata la alta clasa sau chiar liceu, unde mama ta nu preda.

| Violleta2022 a răspuns:

Postare SPAM