| BiancaBya455566 a întrebat:

Eu prin casa port bluze mai decoltate şi pantalnoi scurţi chiar foarte scurţi mama zice ca nu e frumos să mă îmbrac aşa de faţă cu tata şi sa nu mai stau în poziţi indecente pentru ca eu daca stau pe canapea de exemplu stau cu picioarele sa se vada poate vaţi dat seama ce. Totuşi sunt tânăra am 18 ani şi mama trebuie sa înţeleaga asta.Vi se pare normal sa, imi faca observaţi de genu la 18 ani?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tocuri porti?

| Furnicuta000 a răspuns:

Intr-adevar nu e frumos sa stai cu picioarele desfacute pe canapea cand porti pantaloni minusculi.
Dar un parinte daca e parinte niciodata nu o sa-si priveasca altfel copilul decat ca pe un copil

| AliGab a răspuns:

Cata rabdare sa aiba aceeasi persoana sa faca zeci de conturi doar pentru a posta stupiditati? ...chiar nu ai ce face cu viata ta?

| simplaexsistenta a răspuns:

Care e scopul purtării acelor haine de fapt?

| GirthD a răspuns:

Pentru ce te imbraci asa prin casa? Daca iti este cald poti gasi ceva larg sa tregi pe tine

Da este absolut normal sa iti spuna asta, sunt parintii tai si iti trebuie educatie dupa cum observ