| Delia899 a întrebat:

Eu și fostul meu iubit ne am împăcat am decis împreună să ne împăcat dacă tot m-am mutat la el acum e din nou iubitul meu și sunt foarte fericită că ne am împăcat. Cum putem face relația sa funcționeze având în vedere ca am fost despărțiți câteva luni?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow, sectiunea asta de Familie si Relatii a devenit o telenovela proasta pe TPU

| Iulianaiuli78 a răspuns (pentru suntserios):

Ba nu, TPU e naspa și din cauza răspunsurilor ...nimic nu e perfect!

| Karma98 a răspuns:

Depinde, din ce cauza v-ati despartit?

| gabicoo a răspuns:

Să-i arăți cât mai des veverița.

| adryang78 a răspuns:

Din ce motiv v-ați despărțit? Contează foarte mult. Dacă a fost unul peste care nu puteți trece, de genul unul l-a înșelat pe celălalt, nu prea sunt șanse ca relația să meargă, fiindcă va fi mereu între voi un fond de neîncredere.
Dacă a fost doar o ceartă puerilă și a vorbit mai mult orgoliul decât rațiunea și sentimentele, atunci aveți grijă ca data viitoare să vă lăsați ambițiile la ușă. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!
Daca nu a functionat inainte, ce te face sa crezi ca va functiona acum?

| Cipi1212 a răspuns:

Să aibă grijă de sufletul tău.