| Sorina45677 a întrebat:

Eu şi fostul meu sot avem o fata de 6 ani eu cu el ne am împacat el locuieste înapoi la mine si vrem sa ne recasatorim suntem de 5 ani divorţaţi fata e foarte ataşată de mine dar de când s-a mutat tatal ei la mine sa ataşat şi de el eu sunt puţin geloasa pentru ca mie îmi place ca fata sa stea doar cu mine.Cum pot petrece din nou mai mult timp cu fata?

2 răspunsuri:
| MihaitzaItza a răspuns:

M-am uitat pe intrebarile voastre... si sigur sunteti majori si parinti? Ca pare ca pui niste intrebari de copii de 12 ani maxim.

| sierra1 a răspuns:

"Cum pot petrece din nou mai mult timp cu fata?"

ori îl dai pe tat-su afară din casă
ori demisionezi de la slujbă (ai?)
ori faci "home schooling" dacă ești in măsură, că-i la mare modă
ori imparți echilibrat timpul, cu toti cei din familie

deci cum e?