| Sorina45677 a întrebat:

Eu si fostul meu sot urmeaza sa ne recasatorim, suntem de 5 ani divorţaţi şi avem si o fata care are 6 ani, însa mamei lui nu îi convine faptul ca noi vrem sa ne reconstruim si mereu face scandal cand merg cu el la ea. Nu locuim cu ea desi el îmi ia apararea, ea tot nu înţelege.Ce sa fac sa nu mai apara certuri între mine şi mama lui?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai c-ai epuizata repertoriul cu mame, soacre, iubiti, divortati, recasatorit, i-ai luat pe toti la rand si ai inversat scenariile laughing

gata, ajunge, du-te si ocupa-te de copilul ala ca l-ai neglizat destul!