| andreeaandrea987 a întrebat:

Eu și iubitul meu ne certam cam des din diverse motive cum ar fi ca el nu îmi da destulă atenție eu îmi doresc ca el sa îmi dea atenție mai multa i-am zis dar el zice ca e obosit.Cum să îl fac sa petreacă mai mult timp cu mine?

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Să fiți loiali, sinceri, asumați, maturi, responsabili, și alintați vă între voi doi faceți complimente unul celuilaltă între voi așa este frumos și sănătos într-o relație, nu fiți ca roboți. Vorbiți între voi doi orice absolut orice...iar atunci când veți avea o problemă o sa puteți, trece cu bine amândoi peste acea problemă fără să vă certați, judecați,...

| 1onur a răspuns:

Bine înțeles că va mai puteți certa între voi contrazice între voi doi așa este și normal sa fie într-o relație mai vă certați mai te împaci mai iubești....adică tot ce este omenesc. Doar nu duceți la extreme totul. Sa fie un echilibru într-o relație și este totul.

| Cipi1212 a răspuns:

Poate e obosit de la muncă.