| AnaMaria6555 a întrebat:

Eu și logodnicul mei ne am mutat împreună eu am 22 de ani el are 26 de ani vrem să ne gmcasatorim însă părinți noștri au cam încercat până acum de multe ori sa ne strice relația pentru ca sau băgat în relația noastră. Care ar fi cel mai bun mod de a rezolva situația asta?

1 răspuns:
| ania a răspuns:

Casatoriti - va, sexul fara casatorie nu e binecuvântat de Creator si nu aduce fericire pe termen lung. După căsătorie, daca se baga in continuare, evitati contactele cu cei care se baga intre voi.