| AnaMaria6555 a întrebat:

Eu și logodnicul meu ne înțelegem foarte bine eu am 22 de ani el 26 noi vrem ai ne dorim sa ne căsătorim însă uneori intervin probleme pentru ca părinți noștri se baga în relația noastră au încercat să ne despartă și după căsătorie.Ce pot face în situația asta?

4 răspunsuri:
| AnaMaria6555 explică:

După logodna*

| Violleta2022 a răspuns:

"acum 58 minute | AnaMaria6555 a întrebat:
Eu și logodnicul meu... au încercat să ne despartă și după căsătorie."

Esti logodita sau casatorita?
Ori nici tu nu esti ce esti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii ignorati. sunteti majori faceti ce vreti

| ioana748 a răspuns:

Tot raul spre bine. Cu ocazia asta mergeti inainte independenti si cui nu-i convine, sa scrie la cartea de sugestii si reclamatii.