| Ancuța34 a întrebat:

Eu si soțul meu am o fata are 5 luni eu cu el ne certam des eu nu vreau ca fata mea să crească în scandaluri dar nu sunt sigura ce sa fac soțul meu a venit aseară nervos de la munca și ma și împins pe scări pe lângă ca ne certam el ma și lovește uneori el îmi zice ca o sa îmi ia fata dacă divorțez.Ce sa fac în situația cu soțul meu? Credeți ca merita încă o șansă?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"soțul meu a venit aseară nervos...i ma și împins pe scări...ma și lovește uneori..merita încă o șansă?"

ți-a invinețit vreodată ochii? dar cinstit

| goguPatent a răspuns:

Plangere penala la politie

| Arlekin a răspuns:

Divortezi si reclami la Politie, poti cere protectie sociala etc
ai un barbat/sot abuziv