| KarinaKarinuța999 a întrebat:

Eu și soțul meu avem 2 copii un băiat de 2 ani și 2 luni și fata care are 3 ani ei sunt foarte atașați de mine stau mai mult cu mine decât cu alte persoane eu nu prea am puțin timp pentru mine nici sa merg la baie soțul meu nu prea sta cu ei pentru ca el e mai mult la munca aș vrea să stea și el cu ei măcar puțin ca să am și eu timp pentru mine.Ce sa fac sa am și puțin timp pentru mine? Cum să îl fac pe soțul meu sa stea mai mult cu copii?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a raspuns deja la intrebarea asta, uite raspunsurile noastre, in intrebarile tale:

https://www.tpu.ro/utilizator/abnjzl/intrebari/