| MonyMonica876 a întrebat:

Eu și soțul meu avem certuri cam de o lună pentru ca nu ne mai înțelegem așa bine, noi vrem să reparam relația.Cum ne putem repara relația?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca il cam cicalesti pe chestia cu bautura. Daca are asta in sange, e cam greu sa-l dezveti.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine divorteaza, macar ii mai dai cativa ani detrait in linsite, daca o vorba buna nu ai pentru el, fiindca certatul ala il distruge, de aia bea alcool.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl faci pe el sa lase alcoolul.

| relian a răspuns:

Cum puteti repara? Daca nu va pricepti nici unul din voi, atunci apelati la un mester, la un profesionist laughing stiu si eu ginecolog, sexolog ceva, poate unia din industria aia de filme pentru adulti

| Cipi1212 a răspuns:

Încercați să nu vă mai certați.

| Wolf1988 a răspuns:

Cand vine de la munca ia o gura de apa si tine-o in gura doua minute.